top of page

Kawa z dodatkiem cargo...

Już 16.09 w ramach „Festiwalu kawy i herbaty” w Off Marinie można będzie połączyć przyjemne z pożytecznym. Przyjemne;) rowery cargo od rowerycargo.eu i pożyteczna kawa;) będą miały okazję zaprezentować się razem.

Napoju bogów raczej przedstawiać nie trzeba (można jedynie zgłębiać wiedzę, delektować się zapachem, smakiem..., natomiast rowery cargo potrzebują więcej rozgłosu (adoracji, prestiżu).

Rowery te mają dużo zastosowań: w szybki sposób przedostaniesz się przez zakorkowane miasto na spotkanie z przyjaciółmi w ulubionej kawiarni/herbaciarni, czy zmieścisz w nim duuużo ulubionej kawy/herbaty i będziesz mógł nią obdarować bliskich😉.

W miłej atmosferze - na Festiwalu kawy i herbaty, chcemy zaprezentować Wam te wspaniałe rumaki (będzie można porozmawiać, przejechać się z ziarnkiem lub wieloma kilogramami pyyysznej kawy i poczuć wiatr we włosach;).

Chcemy Was przekonać, jak dużo taki rower zmienia i że w wielu zastosowaniach wyręcza samochód, bądź go uzupełnia, a my dajemy możliwość wypożyczenia/kupienia/serwisowania tego rodzaju sprzętu.

16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page