top of page

Bullitt czy Omnium?
Urvis czy Monark?

Wybór jest trudny? Chyba nie! Rowery cargo różnych producentów mają różne konstrukcje, więc wybór zależy od tego, do czego będzie służył Twój rower. Jeśli chcesz wozić rowerem dzieci - zapewne wybierzesz Bullitt'a lub Urvisa Family. Jeśli szukasz szybszego i bardziej poręcznego roweru cargo, masz zamiar ruszyć w świat z bagażami albo dostarczać jedzenie w którejś z aplikacji - zapewne wybierzesz Omniuma'a. We flocie firmowej znakomicie sprawdzą się trójkołowe rowery Monark Centro3 z napędem Shimano i wielką skrzynią ładunkową.

Bullitt

Rower dłuższy, z niżej położonym środkiem ciężkości. Oferuje dużą powierzchnię bagażową i daje pole do popisu, jeśli chcesz ją dopasować do swoich potrzeb. Możesz na "pace" zamontować  fotele dla dzieci, aluminiową skrzynię na paczki lub burty. Mimo gabarytów - Bullitt jest zwrotnym i szybkim pojazdem, który na zakrętach zachowuje się jak "zwykły"  rower. Polecamy zakup zelektryfikowanej wersji - idelanej na strome ulice Szczecina.

Bullitt oferuje ramę w jednym rozmiarze. Rower dostosowujemy do swojego wzrostu poprzez podniesienie siodełka i mostka

30784637893_93e46025da_o.jpg
omnium.jpg

Omnium

Sprawa z Omniumem ma się trochę inaczej. Przestrzeń ładunkowa znajduje się nad przednim kołem. Możesz na nim przewieźć parę paczek, plecak z dostawami itp. Można także wieźć nim dzieci czy zabudować "pakę". Jest krótszy niż Bullit, ale także występuje w wersji zelektryfikowanej. Omnium udostępnia ramy w różnych wielkościach tak, żebyście mogli dobrać rozmiar roweru do swojej wysokości

Urvis-Bike-box-1.jpg

Urvis

 Polski elektryczny rower cargo oparty na autorskiej, stalowej ramie. Miło się prowadzi zarówno w wersji BIZNES (skrzynia) jak i FAMILY (dla dzieci;). Typowy Long-John z niską ramą
(to dla tych, którym własna nóżka nie pozwoli za wysoko się podniesć). 

Urvis-Bike-box-1.jpg
Centro 3 outside.jpg

Monark

Monark ma w swoim asortymencie wiele rodzajów rowerów cargo. Od tych mniej "gabarytowych" po "gigantyczne", mega stabilne trójkołowce doskonale nadające się dla Twojego biznesu.

bottom of page